ziemelukoridors.lv

Iepirkties pēc Mēness kalendāraJa tiek pirkts dienās, kad Mēness atrodas Lauvas zīmē, tad ir liela iespēja, ka tiks nopirkts pārliku ekstravagants apģērbs, kurš tiks uzvilkts tikai dažas reizes. Toties ja plāns ir nopirkt šāda veida apģērbu, tad tas nāks pa labu. Tā pat šajā laikā veiksmīgi pirkumi būs greznumlietas, kā arī zelts, rotaslietas un suvenīri kviklån 18 år. Šajā laikā nebūtu ieteicams iegādāties apavus, jo tie ātri nodils un būs metami ārā. Sadzīves tehniku ar nebūtu jāpērk šajā laikā, jo tā ātri salūzīs.

Kad Mēness atrodas Jaunavas zīmē, tad nav ieteicams iegādāties mākslas, kā arī dizaina priekšmetus. Arī apakšveļas izvēle beigās var izrādīties neveiksmīga. Toties, ja meklē apģērbu darbam, kā arī lietišķiem pasākumiem, tad tas ir īstais laiks šo pirkumu veikšanai. Tā pat šajā laikā vislabāk ir iegādāties visas praktiskās, kā arī ekonomiski izdevīgās lietas – virtuves mēbeles, iekārtas, sadzīves tehnika. Arī sejas kosmētiskos un tonizējošos līdzekļus ir ieteicams pirkt šajā laikā.

Vislabākais laiks, lai iepirktos ir tad, kad Mēness atrodas Svaru zīmē, jo tas ir labvēlīgs laiks pārsvarā jebkādiem pirkumiem. Veiksmīgs būs gan apģērbs, gan apavi, kuri tiks nopirkti šajā laika posmā. Tā pat arī šis ir laiks, kad sapirkt dāvanas mīļajiem, kosmētiku sev un dizaina dekorus mājoklim.

Lielākā daļa apģērbu, kas nopirkti, kad Mēness atrodas Skorpiona zīmē, būs neveiksmīgi. Toties šis laiks ir piemērots sevis attīrīšanai. Vislabāk šajā laikā iegādāties amuletus, talismanus, kā arī tīrīšanas līdzekļus un kukaiņu iznīdēšanas līdzekļus. Ja vēlies iepriecināt sevi un mīļoto, šajā laikā ideāli ir pirkt erotisko apakšveļu un citus nieciņus.

Ja Mēness atrodas Strēlnieka zīmē, tad, dodoties uz veikalu, labāk lielas naudas summas neņemt. Šajā laikā visbiežāk tiek iegādātas preces, kuras ir dārgas un prestižas. Tā pat šis laiks nav labvēlīgākais apavu iegādei, jo tie tiks ātri nonēsāti. Bet lån penge med nemid, šis laiks ir labvēlīgs, lai iegādātos dažādas preces ceļojumiem – biļetes, čemodāni, ekipējums u.t.t. Šo laiku var izmantot, lai iegādātos tehniku, rotaslietas (īpaši ar akmeņiem un dārgakmeņiem), sporta apģērbu un dažādas luksusa lietas.
Tad, kad Mēness atrodas Mežāža zīmē, labāk izvairīties no apavu iegādes, jo tie vēlāk var spiest, kā arī var izrādīties par ciešu. Tā pat šis nav laiks, lai iegādātos preces, kas saistītas ar interjeru un mājas iekšējiem apdares materiāliem. Bet šajā laikā varēsi iegādāties izturīgus ādas izstrādājumus, kā arī sadzīves tehniku, kura kalpos ilgu laiku. Ja vēlies pirkt vai pārdot nekustamo īpašumu, tad šis ir īstais brīdis, jo varēsi atrast izdevīgus un labus piedāvājumus. Ja meklē praktisku, vienkāršu, kā arī lietišķa stila apģērbu, tad uz veikalu dodies tad, kad Mēness atrodas Mežāža zīmē.

Mēness atrašanās Ūdensvīra zīmē nozīmē to, ka nav ieteicams iegādāties rotaslietas, jo tās ātri saplīsīs, tā pat nevajadzētu iegādāties dekoratīvo kosmētiku un mājas iekšējās apdares materiālus. Bet labvēlīgi pirkumi būs tad, ja iegādāsieties sporta, kā arī džinsa apģērbus. Ja plānots iegādāties datortehniku, elektrotehniku vai mobilo ierīci, tad šis ir piemērotākais brīdis šāda veida pirkumiem.